Kurumsal
Kurumsal
Sayfalar

Alya Dizayn Yapı Dekorasyon olarak 2013 yılından bu yana iç mimarlık ve banyo - mutfak tasarım sektörüne girmiş olup, Kuşadası'nda bulunan showroom'umumuzda hizmet vermekteyiz.

Kuşadası çevre yolunda bulanan ve yaklaşık 1000 metrekare büyüklüğe sahip showroom'umuzda konumlanan uzman ekibimizle, mêkanların ölçülerine göre işlevsel ve estetik değerlere sahip, yaşamı rahat ve konforlu kılacak, her türlü kullanıma uygun iç mekânlar tasarlamaktayız. Tasarımları üç boyutlu görsellerle sunup, müşterilerimiz tarafından alınan onaya sadık kalarak uygulamaya geçilmektedir. Ayrıca mutfak ve banyo anahtar teslimi olarak; tasarımı, projesi, danışmanlığı, tüm dekorasyon malzemesi ve uygulama aşamasıyla bütünleşik çözümler de sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden itibaren, iç mimarlık ve banyo - mutfak tasarım sektörüne dair son derece deneyimli olan uzmanlardan oluşan kadromuz, mutfak ve banyo dolapları, iç mekân kapıları, ahşap ve seramik yer döşemeleri başta olmak üzere söz konusu alanda değerli müşterilerimizin istedikleri yönde talepleri mutlulukla karşılamaktadır. Bununla birlikte uzmanlarımız, konsepte ve talebe uygun doğrultuda tezgah, tüm ankastre ürünler, evye, batarya ve aksesuarlarla hazırlanan ve tasarlanan ürünlerimiz, mekânlarında müşterilerimize teslim edilmektedirler.

Vanucci ve Serra Bölge Bayisi

Resmi Vanucci ve Serra bölge bayisi olma özelliklerine de sahip olan kurumumuz, hiçbir zaman değişmeyecek şekilde dürüstlük, kalite, zamanında ve sorunsuz iş teslimi gibi değerleri temel prensipler olarak benimsemiştir.

Bizi farklı kılan ve yaşamınıza değer katacağına emin olduğumuz kazanımlarımızı görmek için sizi de Kuşadası'ndaki showroom'umuza bekliyoruz.